Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon
  • Aktualizacja strony

Pierwsze szlify...

Utworzono: niedziela, 18, kwiecień 2010
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


W sobotę 17.04.2010 rozpoczeliśmy wstępne prace na przystani. Na zdjęciu chłopaki z Gimnazjum nr 1 przy szlifowaniu Omegi.
Następne zajęcia odbęda się w sobotę 8.05.2010 tradycyjnie o 11:00. 3.05.2010 wstępnie planujemy akcję stawiania pomostów....


Wiosenne porządki.
Tego dnia miało miesce na przystani również spotkanie robocze z potencjalnymi dzierżawcami przystani (części administracyjno - mieszkaniowej). Wymiana zdań na temat oczekiwań, zakresu prac jakie trzeba włożyć by to miejsce zaczeło tętnić życiem. Jako klub jesteśmy zainteresowaniu możliwości prowadzenia obozów stacjonarnych - to jest główne źródło dochodu dla klubu, także zależy nam by baza była w stanie umożliwiającym takie działania z młodzieżą i o zasięgu znaczenie dalszym niż okolice Lęborka. Regularne obozy pozwolą nam na wymianę sprzętu pływającego, czy remonty kapitalne i zakupy "nowych" jednostek.
Zobaczymy co z tego wyniknie. W zależności od tego jak się rozwinie sytuacja czeka nas mniej lub więcej pracy. Ten kolejny sezon nie będzie obozu stacjonarnego (no chyba że sprawy ułożą się pomyślnie jeszcze w tym sezonie i szkolenia zalpanowane jako dochodzeniowe zmienią formę). W dalszym ciągu nie zabezpieczyliśmy jeszcze środków na remont DeZety - stępka do wymiany - poważna robota szkutnicza.

You have no rights to post comments