Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon
  • Aktualizacja strony

Otwarte umysły - po Bałtyku - program Starostwa w realizacji...

Utworzono: czwartek, 25, maj 2017
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Ruszył program starostwa "Otwarte umysły - po Bałtyku" Dzisiaj 18.05.2017 pierwsza grupa 20 uczniów z lęborskiego "Rolniczaka" miała teorię w praktyce, czy może praktykę w teorii. Zawiłe te unijne dyrektywy. Najważniejsze, że młodzieży się podobało. Super sprawa, drobna ale cieszy - rolety w oknach świetlicy zaciemniają całkowicie.

Troszkę zdjęć od Marka z FB...

 

 

Tu zajęcia SGJ na Twisterze 780 - 20.05.2017
"Zajęcia żeglarskie SGJ na przystani CSiR Lębork w Lubwidzu. Zapowiadał się upalny, bezwietrzny dzionek, ale dzięki Odynowi, najpotężniejszemu z bogów, nadciągnęły chmury i cudnie powiało. Młodzież miała sporo emocji, bo przechyłów nie brakowało."

 

Nowa Omega Stowarzyszenia MMM

470 nowy nabytek "prywatny" - żeglują członkowie klubu

 

Dzisiaj (23.05.2017) kolejna grupa, tym razem z lęborskiego "mechanika", poznawała tajniki żeglarstwa dzięki programowi starostwa "Otwarte umysły-po Bałtyku". Młodzież zadowolona i oby tak dalej. Przystań CSiR Lębork w Lubowidzu spełnia swoją żeglarską rolę.

 

Kolejna grupa żeglarzy, 25.05.2017 tym razem z LO nr 1, łączy trudny temat: teorię żeglowania z praktyką żeglowania. Przystań CSiR Lębork w Lubowidzu będzie intensywnie odwiedzana przez lęborską młodzież również w przyszłym tygodniu.

 

Materiały z FB z profilu Marka Woźniakowskiego.

/ COBRA

 

You have no rights to post comments

Position "user2"

Wróć do strony głównej: HOME