Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon
  • Aktualizacja strony

RUSZA WYDAWANIE PATENTÓW

Utworzono: piątek, 20, październik 2006
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Uprzejmie informujemy, że w Biurze Polskiego Związku Żeglarskiego uruchomiony został system wydawania i ewidencjonowania patentów żeglarskich wymienionych w rozporządzeniu Ministra Sportu z dnia 9 czerwca 2006 o uprawianiu żeglarstwa (Dz. U. nr 105 poz.712 i nr 151 poz.1088 opublikowanych w dniach 24 czerwca i 28 sierpnia br.

Aktualnie, na podstawie dokumentów egzaminacyjnych już dostarczonych do Związku, wprowadzane są do bazy dane niezbędne do wystawienia patentów. Wprowadzanie dokumentów do systemu jest realizowane sukcesywnie - w kolejności dostarczonych wniosków. Rozpoczęcie wydawania patentów nastąpi w połowie przyszłego tygodnia (gdy do Biura dotrą druki patentów).

Wdrożenie systemu oraz wydawanie nowych patentów zostało opóźnione przez przedłużające się prace nad ostatecznym kształtem rozporządzenia, a szczególnie wzorów druków, późniejszej nowelizacji rozporządzenia w tej części, a następnie uzgadniania ostatecznej formy i treści patentu przez firmę produkującą druki patentów z firmą, która opracowywała projekt. Te kłopoty są na szczęście już za nami, lada dzień oczekujemy na dostarczenie nam druków patentów, które umożliwią rozpoczęcie ich wystawiania.

Mamy nadzieję, że dalsze prace potoczą się sprawnie i każdy niezwłocznie otrzyma swój tak długo niestety oczekiwany patent. Za to długie oczekiwanie serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Polski Związek Żeglarski


W dziale download umieściłem odnośniki do tablic szkoleniowych PZŻ . Polecam!
http://lok.hostings.pl/articles.php?id=44

You have no rights to post comments

Position "user2"

Wróć do strony głównej: HOME