Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon
  • Aktualizacja strony

Sobota - egzamin

Utworzono: wtorek, 15, lipiec 2008
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


W najbliższą sobotę kadra szkoleniowa jest zaangażowana w egzaminy na stopień żeglarza i sternika jachtowego w Sailing Academy - Łeba.....

Z ciekawostek egzaminowanych będzie m.in. czworo naszych kandydatów: Tomasz Niewolin, Bartek Pakuła, Karolina Małecka oraz Szymon Ulenberg. Tomek właśnie zdobył stopień młodszego instruktora. OMC sternicy + Śmigło będą się również w tym kierunku wybierać. Z klubu jeszcze m.in. Jacek Kozakiewicz przesiada się na większe jednostki (będzie zdawał żeglarza). Większość kursantów stanowi ekipa z Piotrkowa Trybunalskiego.17.07.2008 Marek omawia zasady na jakich się będzie odbywał egazmin na stopień żeglarza jachtowego (najbliższa sobota).

 Śmigło miał dzisiaj na Hubani parę awarii. Tu asekurujemy go w drodze do główek portu bo silnik co jakiś czas odmawiał pracy. Nam zresztą też przy stawaniu na kotwicy na fali wyrwało kawałek listwy z półkluzą.

 To tylko 4B, a jak widać pływanie na mokro ;). Przy zachodnim wietrze już przy 4B fala dla DeZety jest nieciekawa. Dochodzenie do boi przy takiej fali nie jest prostym manewrem, bo ta potrafi przestawić DeZetę o parę metrów ;)

 

You have no rights to post comments

Position "user2"

Wróć do strony głównej: HOME