SZKOLENIE DLA NAJMŁODSZYCH 2013

Utworzono: poniedziałek, 11, luty 2013
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

optymisty

Dzieci klubowych instruktorów osiagneły wiek w którym to można rozpocząć naukę żeglowania na optymiście. Jest zatem świetna okazja by podłączyć swoje dziecko (5-9 lat) do naszego programu. Nauka żeglowania poprzez zabawę. Planujemy rozpocząć w maju 2013r.

Zwykle będą to soboty w godzinach 11:00-14:00..... 

 

 

Głównym celem zajęć jest nauka żeglowania, samodzielności ... poprzez zabawę. Zajęcia będą organizowane w formie zabaw na wodzie, przy ognisku, gitarze... Stopniowo w miarę zaawansowania uczestników będziemy dołączali kolejne elementy jak np.regaty, regaty wyjazdowe.

Generalnie zajęcia są adresowane do członków klubu, ich dzieci, ale chętnie będziemy widzieli inne dzieci. Jest to dla dzieci okazja do nawiązania nowych przyjaźni i świetnego spędzania czasu zdala od komputera (przynajmniej w sezonie żeglarskim).

Na chwilę obecną dla członków klubu te zajęcia są nieodpłatne, ale trzeba zadbać o łodzie, zabezpieczyć paliwo do asekuracji itp. Być może zostaną ustalone inne zasady gry, ale nie robimy tego w celach komercyjnych a w celu pozyskania nowych żeglarzy w naszym klubie, regionie.

 MATERIAŁY POMOCNICZE - DZIAŁ DOWNLOAD > MATERIAŁY SZKOLENIOWE:

Powyższe materiały są udostępnione na stronie www.zagle.com.pl . Zawierają kilka stron z całego cyklu Jaś Optymista - nauka żeglowania dla najmłodszych.


ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA. NA TYM ETAPIE TWÓJ GŁOS MOŻE BYĆ POMOCNY W UKŁADANIU PROGRAMU NAUCZANIA W WERSJI KLUBOWEJ!

 {jvotesystem poll=|4|}