Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon
  • Aktualizacja strony

UKS SŻ - plany...

Utworzono: poniedziałek, 25, wrzesień 2006
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

25.09.2006 miało miejsce spotkanie Zarządu UKS Sekcja Żeglarska Tematem spotkania były m.in. plany na bieżący rok oraz programy do przedstawienia na spotkaniu w sali rajców 5.10.2006

Maciej Barański - prezes UKS po krótce przedstawił nam jak aktualnie wyglądają procedury grantowe itd.
Działalność sekcji w ostatnim roku z powodów głównie czasowych była mocno ograniczona.
Od połowy listopada wstępnie planuje się wznowienie co tygodniowych zajęć z żeglarstwa dla UKS-ów (poziom optymist i żeglarz jachtowy) a także cykl warsztatów będących częścią szkolenia na stopień sternika jachtowego m.in. z nawigacji itd.
Zajęcia odbywać się będą w Gimnazjum nr 1, prawdopodobnie w piątek po południu zimą a wiosną w soboty w godzinach południowych nad jeziorem.
Przy okazji spotkania ponieważ był tam również Jarosław Kozakiewicz oraz Andrzej Chroł poruszyliśmy temat zakupu kolejnych kamizelek ratunkowych - tu podejmiemy próbę współfinansowania tego zakupu przez środowiska dla których tak naprawdę są one potrzebne (nam żeglarzom wystarczają asekuracyjne - umiemy pływać)
Przedstawiony projekt działania - Granty będzie miał bardziej charakter turystyczny CYKL REJSÓW - np. organizacja rejsów po Mazurach dla dzieci i młodzieży z środowisk zagrożonych. W tej kategorii spróbujemy zamieścić rejsy połączone z wychowaniem morskim na bazie DeZet w Łebie np. tygodniowy obóz szkoleniowy. Dla młodzieży lokalnej zajęcia w wakacje na naszej DeZecie.
Na kolejne lata: na bazie kopyta, które wkrótce będziemy mieli budowa omeg dla UKS (na zajęcia) - ewentualnie zakup 470 używanych. To jednak odległy temat...
Jak wróci Marek bierzemy się za pisanie szczegółów /MT

You have no rights to post comments