Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon
  • Aktualizacja strony

Bułgarzy na przystani klubu

Utworzono: piątek, 21, czerwiec 2013
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

IMG 3830

Społeczne Gimnazjum Językowe w Lęborku jest w trakcie realizacji projektu p.t.: ?Zdrowy styl życie ? piękną stroną życia?. Projekt ten współtworzymy z grupą z Youth and Civil Initiatives in the Rose Valley, z miejscowości Karlovo, w Bułgarii, w okresie od 16 -22 czerwca 2013r. 20 czerwca - w czwartek młodzi Bułgarzy odwiedzili Przystań Lok nad Jeziorem Lubowidz.

 

 

             W projekcie biorą udział 33 osoby, 15 Bułgarów oraz 18 uczniów naszej szkoły. Projekt ma na celu aktywne uczestnictwo partnerów wymiany, czyli młodzieży z Karlovo w Bułgarii i z Lęborka w Polsce w promowaniu zdrowego stylu życia i aktywności ruchowej.

IMG 3827

 

 Poprzez warsztaty, dyskusje, debaty, zajęcia na powietrzu, giełdę pomysłów, młodzież  poznaje zasady zdrowego stylu życia, na które składa się aktywność ruchowa, prawidłowe odżywianie się, eliminowanie nałogów, umiejętna radzenie sobie  ze stresem.

 

 

IMG 3830

           Zajęcia sportowe promujące zdrowy styl życia takie jak: jazda rowerem, żeglowanie, tańce, pogłębią wzajemne zrozumienie, udoskonalą współpracę,  integrację młodzieży, pozwolą na aktywne poznanie siebie wzajemnie, swoich możliwości oraz regionu.

IMG 3832

 

Młodzież żeglowała na DeZetach Sailing Academy.

 

IMG 3842

 

IMG 3849

 

Zdjęcia i opracowanie:  Joanna Woźniakowska

You have no rights to post comments