Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon
  • Aktualizacja strony

Szkolenia kadrowe w 2007

Utworzono: niedziela, 27, sierpień 2006
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W klubie musimy uzupełnić trochę kadrę i szkoleniową i oficerską by móc podejmować działania o szerszym zasięgu...

Wczesną wiosną (okolice kwietnia) przymierzamy się do manewrówki na sternika jachtowego (Łeba). Wcześniej w trakcie roku będą zajęcia teoretyczne. Zgodnie z nowymi przepisami jest czego się uczyć.
W maju 2007 wstępnie kilka osób deklaruje się na udział w szkoleniu na Młodszego Instruktora Żeglarstwa PZŻ . Warunek: skończone 18 lat, matura i stopień sternika jachtowego.
Z tego co wiem do egzaminu przymierzają się: Roland, Wojtas, Karo (może Kr3cik)
Można będzie organizować większe stacjonarne obozy ;). Głównie myślę o Sailing Academy - mało kto ma tyle urlopu o ile nie uczy w szkole, ale nie tylko. U nas może w końcu będą warunki do przywrócenia takich działań (karta kwalifikacyjna obiektu). Myślę tu raczej o lokalnej młodzieży. W SA prawdopodobnie będzie uczyła się młodzież z dalszych części Polski (a może nie tylko).

Kolejny temat braku morskich sterników jachtowych . Również w maju spróbujemy zorganizować 10-12 dniowy rejs na Morze Północne . Tam obecni sternicy będą mogli uzupełnić brakujący staż o pływy. Dalej to już tylko formalność. Na podstawie odbytych staży, opinii z rejsu wydawane są nowe patenty.

Na razie udział deklarują: Darek, Marek, Kasia R. no i ja. Roland?
W przyszłym roku będę czynił starania by na DeZecie w klubie przez całe wakacje odbywały się np.: szkolenia zapoznawcze dla MOPS. Do prowadzenia takich zajęć wystarczy sternik. Oczywiście nie za darmo. (...)

Po zrobieniu morsów zasięg naszych wypraw będzie dużo ciekawszy. Np. wypad na dwóch opalach do Dani czy Szwecji ;)   /COBRA

You have no rights to post comments